Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gaming

Forum za sve vrste igara.
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 General Two

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Smaug
Smaug The Wise One
Smaug The Wise One
Smaug


Posts : 27
Join date : 2007-10-13

General Two Empty
PostSubject: General Two   General Two Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 4:28 pm

Najveæa nada balkanske scene!!!!1


Raspišite se fanovi!!1


Edit: Mad
Back to top Go down
waka
Waka,Vrhovni Nediljkov sveèenik
Waka,Vrhovni Nediljkov sveèenik
waka


Posts : 29
Join date : 2007-10-14

General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitimeSat Oct 20, 2007 4:30 am

Quote :
Najveæa nada svijedske scene!!!!1


Raspišite se fanovi!!1

Fixed
Mad
Back to top Go down
Lvky
Korto Maltez koji voli deæke
Korto Maltez koji voli deæke
Lvky


Posts : 11
Join date : 2007-10-15

General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 3:44 am

Đii Tu nije nada, već rap superstar koji ima najveći kar.

Najveći rap superstar svjetske scene!!! 111

Eto što sam vruć, eto što sam vruć, eto što sam vruć, ....
Back to top Go down
Smaug
Smaug The Wise One
Smaug The Wise One
Smaug


Posts : 27
Join date : 2007-10-13

General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitimeThu Oct 25, 2007 6:30 am

Biografija NAJVEÆEG REPERA IKADA:


''Znaèi, zovem se General Two i '89 sam godiste, zivim u Bihacu (BiH) visok sam 184cm.....prvi put rime slažem davne 1999 a sa mikrofonom se upoznajem 2000 godine. Godine 2006 prvi put snimam pjesmu u svojoj produkciji < G-2 Productions > zatim slijede pjesme brzinom svijetlosti. Sve u svemu loše je bilo kvalitete i bilo nas je JA, Dj Zlaya i Labs. Izdajem demo snimke sve do juna 2007, kad izdajem svoj prvi album (za free download) NESTAJEM. I mnogi ga vec imaju u svojim kucama, jel' tako ?! Sad imam iza sebe 130 pjesama (puno u pièku materinu). .... Sad trenutno radim na svom drugom albumu pod nazivom >> KRALJ << i trbao bi se naci vani sredinom jeseni 2007 godine. Na albumu bi se trebalo naci 16 pjesama, beatove rade: Mister KA, Shadow vill, ANSANE i Sinuss BEatZ. Produkcija i dalje odraðuje Sinuss. Sad trenutno General Two RECORDS broji 4 èlana: General Two, Sinuss, Akroo i Dj Zlaya. Imamo studio pod nazivom > STUDIO CC < (ko' muha cc)''
Back to top Go down
Cancar
Nema ništa!:p
Nema ništa!:p
Cancar


Posts : 10
Join date : 2007-10-14
Age : 34
Location : Ministry of Sound

General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitimeFri Oct 26, 2007 9:32 am

Mali nije los, nadasve odlican je.
Balkan i cijeli svijet nikada nisu vidjeli ovakvog REPPPPERA na sceni. Ja mislim da TuPak nije umro, on je medju nama, a to je General Two.
On je reinkarnacija slavnoga TuPaka koji je svojim sarmom i svojom rimom pokosio sve repere danasnjice.
General Two nije profesionalac, on je.......... korjen repa, od njega potice rep i tako ce uvijek biti. I mislim da bi se topic trebao obrisati jer ne smijemo spominjati NJEGOVO ime uzalud. Embarassed
Back to top Go down
http://www.kotejebe.hr
Scorpio

Scorpio


Posts : 25
Join date : 2007-10-12
Location : Izvan vremena i prostora

General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitimeMon Oct 29, 2007 1:25 am

cheers Jea oæemo ðitua
Back to top Go down
https://4gamers.forumotion.com
Sponsored content





General Two Empty
PostSubject: Re: General Two   General Two Icon_minitime

Back to top Go down
 
General Two
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Gaming :: O svemu ostalome :: Glazbena Kultura-
Jump to: